A 2026/27 szezon tabellája és csapat-rangsorai — a teljes bajnokság, csak az idei bajnoki meccsekből.
A tabella a megnyitáskor frissül; az utolsó sikeres frissítés ideje a táblázat felett látszik.
La Liga · 2026/27 szezon · csak az idei bajnoki meccsek, a teljes bajnokság
Utolsó sikeres frissítés: okt. 17. 22:10
#
Csapat
M
GY
D
V
Gól
P
1
Barcelona
9
9
0
0
39:9
27
2
Atletico Madrid
9
7
1
1
19:8
22
3
Real Betis
9
6
1
2
16:14
19
4
Real Madrid
8
6
0
2
19:8
18
5
Sevilla
8
4
2
2
13:12
14
6
Real Sociedad
8
4
1
3
12:15
13
7
Alaves
8
3
2
3
12:8
11
8
Deportivo La Coruna
9
2
5
2
13:12
11
9
Villarreal
9
2
3
4
13:13
9
10
Celta Vigo
8
1
5
2
8:6
8
11
Athletic Club
6
2
2
2
7:6
8
12
Espanyol
9
2
2
5
11:12
8
13
Rayo Vallecano
7
2
2
3
11:16
8
14
Getafe
8
2
2
4
4:10
8
15
Racing Santander
8
2
2
4
13:23
8
16
Osasuna
8
2
2
4
8:18
8
17
Levante
8
1
4
3
12:16
7
18
Elche
9
1
4
4
11:17
7
19
Valencia
8
1
2
5
6:15
5
20
Malaga
8
0
4
4
4:13
4
#
Csapat
M
GY
D
V
Gól
P
1
Barcelona
4
4
0
0
17:4
12
2
Real Madrid
4
4
0
0
13:2
12
3
Real Betis
5
4
0
1
10:7
12
4
Atletico Madrid
4
3
1
0
10:3
10
5
Alaves
5
3
0
2
10:5
9
6
Racing Santander
4
2
2
0
9:7
8
7
Getafe
4
2
2
0
4:2
8
8
Rayo Vallecano
3
2
1
0
6:4
7
9
Real Sociedad
4
2
1
1
5:6
7
10
Deportivo La Coruna
5
1
3
1
6:5
6
11
Sevilla
4
2
0
2
5:7
6
12
Athletic Club
4
1
2
1
5:4
5
13
Osasuna
4
1
2
1
2:3
5
14
Celta Vigo
4
1
1
2
7:5
4
15
Levante
3
1
1
1
10:9
4
16
Villarreal
4
1
1
2
6:6
4
17
Espanyol
5
1
1
3
6:7
4
18
Malaga
4
0
3
1
3:5
3
19
Elche
4
0
1
3
4:11
1
20
Valencia
4
0
1
3
2:9
1
#
Csapat
M
GY
D
V
Gól
P
1
Barcelona
5
5
0
0
22:5
15
2
Atletico Madrid
5
4
0
1
9:5
12
3
Sevilla
4
2
2
0
8:5
8
4
Real Betis
4
2
1
1
6:7
7
5
Elche
5
1
3
1
7:6
6
6
Real Madrid
4
2
0
2
6:6
6
7
Real Sociedad
4
2
0
2
7:9
6
8
Deportivo La Coruna
4
1
2
1
7:7
5
9
Villarreal
5
1
2
2
7:7
5
10
Espanyol
4
1
1
2
5:5
4
11
Celta Vigo
4
0
4
0
1:1
4
12
Valencia
4
1
1
2
4:6
4
13
Athletic Club
2
1
0
1
2:2
3
14
Levante
5
0
3
2
2:7
3
15
Osasuna
4
1
0
3
6:15
3
16
Alaves
3
0
2
1
2:3
2
17
Rayo Vallecano
4
0
1
3
5:12
1
18
Malaga
4
0
1
3
1:8
1
19
Getafe
4
0
0
4
0:8
0
20
Racing Santander
4
0
0
4
4:16
0
Legtöbb lőtt gól (meccsenként)
1.Barcelona4,3 / meccs (39 gól, 9 meccs)
2.Real Madrid2,4 / meccs (19 gól, 8 meccs)
3.Atletico Madrid2,1 / meccs (19 gól, 9 meccs)
4.Real Betis1,8 / meccs (16 gól, 9 meccs)
5.Racing Santander1,6 / meccs (13 gól, 8 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Barcelona4,3 / meccs (39 gól, 9 meccs)
2.Real Madrid2,4 / meccs (19 gól, 8 meccs)
3.Atletico Madrid2,1 / meccs (19 gól, 9 meccs)
4.Real Betis1,8 / meccs (16 gól, 9 meccs)
5.Racing Santander1,6 / meccs (13 gól, 8 meccs)
6.Sevilla1,6 / meccs (13 gól, 8 meccs)
7.Rayo Vallecano1,6 / meccs (11 gól, 7 meccs)
8.Alaves1,5 / meccs (12 gól, 8 meccs)
9.Levante1,5 / meccs (12 gól, 8 meccs)
10.Real Sociedad1,5 / meccs (12 gól, 8 meccs)
11.Deportivo La Coruna1,4 / meccs (13 gól, 9 meccs)
12.Villarreal1,4 / meccs (13 gól, 9 meccs)
13.Elche1,2 / meccs (11 gól, 9 meccs)
14.Espanyol1,2 / meccs (11 gól, 9 meccs)
15.Athletic Club1,2 / meccs (7 gól, 6 meccs)
16.Celta Vigo1,0 / meccs (8 gól, 8 meccs)
17.Osasuna1,0 / meccs (8 gól, 8 meccs)
18.Valencia0,8 / meccs (6 gól, 8 meccs)
19.Getafe0,5 / meccs (4 gól, 8 meccs)
20.Malaga0,5 / meccs (4 gól, 8 meccs)
Legtöbb kapott gól (meccsenként)
1.Racing Santander2,9 / meccs (23 gól, 8 meccs)
2.Rayo Vallecano2,3 / meccs (16 gól, 7 meccs)
3.Osasuna2,3 / meccs (18 gól, 8 meccs)
4.Levante2,0 / meccs (16 gól, 8 meccs)
5.Elche1,9 / meccs (17 gól, 9 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Racing Santander2,9 / meccs (23 gól, 8 meccs)
2.Rayo Vallecano2,3 / meccs (16 gól, 7 meccs)
3.Osasuna2,3 / meccs (18 gól, 8 meccs)
4.Levante2,0 / meccs (16 gól, 8 meccs)
5.Elche1,9 / meccs (17 gól, 9 meccs)
6.Real Sociedad1,9 / meccs (15 gól, 8 meccs)
7.Valencia1,9 / meccs (15 gól, 8 meccs)
8.Malaga1,6 / meccs (13 gól, 8 meccs)
9.Real Betis1,6 / meccs (14 gól, 9 meccs)
10.Sevilla1,5 / meccs (12 gól, 8 meccs)
11.Villarreal1,4 / meccs (13 gól, 9 meccs)
12.Deportivo La Coruna1,3 / meccs (12 gól, 9 meccs)
13.Espanyol1,3 / meccs (12 gól, 9 meccs)
14.Getafe1,3 / meccs (10 gól, 8 meccs)
15.Barcelona1,0 / meccs (9 gól, 9 meccs)
16.Alaves1,0 / meccs (8 gól, 8 meccs)
17.Real Madrid1,0 / meccs (8 gól, 8 meccs)
18.Athletic Club1,0 / meccs (6 gól, 6 meccs)
19.Atletico Madrid0,9 / meccs (8 gól, 9 meccs)
20.Celta Vigo0,8 / meccs (6 gól, 8 meccs)
Döntetlenek aránya — összesen
1.Celta Vigo63% (5 / 8 meccs)
2.Deportivo La Coruna56% (5 / 9 meccs)
3.Levante50% (4 / 8 meccs)
4.Malaga50% (4 / 8 meccs)
5.Elche44% (4 / 9 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Celta Vigo63% (5 / 8 meccs)
2.Deportivo La Coruna56% (5 / 9 meccs)
3.Levante50% (4 / 8 meccs)
4.Malaga50% (4 / 8 meccs)
5.Elche44% (4 / 9 meccs)
6.Villarreal33% (3 / 9 meccs)
7.Athletic Club33% (2 / 6 meccs)
8.Rayo Vallecano29% (2 / 7 meccs)
9.Alaves25% (2 / 8 meccs)
10.Getafe25% (2 / 8 meccs)
11.Osasuna25% (2 / 8 meccs)
12.Racing Santander25% (2 / 8 meccs)
13.Sevilla25% (2 / 8 meccs)
14.Valencia25% (2 / 8 meccs)
15.Espanyol22% (2 / 9 meccs)
16.Real Sociedad13% (1 / 8 meccs)
17.Atletico Madrid11% (1 / 9 meccs)
18.Real Betis11% (1 / 9 meccs)
19.Barcelona0% (0 / 9 meccs)
20.Real Madrid0% (0 / 8 meccs)
Döntetlenek aránya — hazai pályán
1.Malaga75% (3 / 4 meccs)
2.Deportivo La Coruna60% (3 / 5 meccs)
3.Athletic Club50% (2 / 4 meccs)
4.Getafe50% (2 / 4 meccs)
5.Osasuna50% (2 / 4 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Malaga75% (3 / 4 meccs)
2.Deportivo La Coruna60% (3 / 5 meccs)
3.Athletic Club50% (2 / 4 meccs)
4.Getafe50% (2 / 4 meccs)
5.Osasuna50% (2 / 4 meccs)
6.Racing Santander50% (2 / 4 meccs)
7.Levante33% (1 / 3 meccs)
8.Rayo Vallecano33% (1 / 3 meccs)
9.Atletico Madrid25% (1 / 4 meccs)
10.Celta Vigo25% (1 / 4 meccs)
11.Elche25% (1 / 4 meccs)
12.Real Sociedad25% (1 / 4 meccs)
13.Valencia25% (1 / 4 meccs)
14.Villarreal25% (1 / 4 meccs)
15.Espanyol20% (1 / 5 meccs)
16.Alaves0% (0 / 5 meccs)
17.Barcelona0% (0 / 4 meccs)
18.Real Betis0% (0 / 5 meccs)
19.Real Madrid0% (0 / 4 meccs)
20.Sevilla0% (0 / 4 meccs)
Döntetlenek aránya — vendégként
1.Celta Vigo100% (4 / 4 meccs)
2.Alaves67% (2 / 3 meccs)
3.Elche60% (3 / 5 meccs)
4.Levante60% (3 / 5 meccs)
5.Deportivo La Coruna50% (2 / 4 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Celta Vigo100% (4 / 4 meccs)
2.Alaves67% (2 / 3 meccs)
3.Elche60% (3 / 5 meccs)
4.Levante60% (3 / 5 meccs)
5.Deportivo La Coruna50% (2 / 4 meccs)
6.Sevilla50% (2 / 4 meccs)
7.Villarreal40% (2 / 5 meccs)
8.Espanyol25% (1 / 4 meccs)
9.Malaga25% (1 / 4 meccs)
10.Rayo Vallecano25% (1 / 4 meccs)
11.Real Betis25% (1 / 4 meccs)
12.Valencia25% (1 / 4 meccs)
13.Athletic Club0% (0 / 2 meccs)
14.Atletico Madrid0% (0 / 5 meccs)
15.Barcelona0% (0 / 5 meccs)
16.Getafe0% (0 / 4 meccs)
17.Osasuna0% (0 / 4 meccs)
18.Racing Santander0% (0 / 4 meccs)
19.Real Madrid0% (0 / 4 meccs)
20.Real Sociedad0% (0 / 4 meccs)
Tájékoztató: a döntetlent nehéz előre jelezni — az idei arány nem jóslat. Szezon elején kevés a meccs, ezért a sorrend még sokat változhat; a meccsszám minden érték mellett ott van.
Lapok — sárga és piros külön
A lapadat utolsó sikeres frissítése: okt. 17. 22:10
Legtöbb sárga lap (meccsenként)
1.Getafe3,5 / meccs (28 lap, 8 meccs)
2.Sevilla3,3 / meccs (26 lap, 8 meccs)
3.Espanyol3,1 / meccs (25 lap, 8 meccs)
4.Malaga2,8 / meccs (22 lap, 8 meccs)
5.Osasuna2,8 / meccs (22 lap, 8 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Getafe3,5 / meccs (28 lap, 8 meccs)
2.Sevilla3,3 / meccs (26 lap, 8 meccs)
3.Espanyol3,1 / meccs (25 lap, 8 meccs)
4.Malaga2,8 / meccs (22 lap, 8 meccs)
5.Osasuna2,8 / meccs (22 lap, 8 meccs)
6.Racing Santander2,6 / meccs (21 lap, 8 meccs)
7.Elche2,4 / meccs (22 lap, 9 meccs)
8.Rayo Vallecano2,4 / meccs (17 lap, 7 meccs)
9.Real Madrid2,3 / meccs (18 lap, 8 meccs)
10.Atletico Madrid2,2 / meccs (20 lap, 9 meccs)
11.Real Sociedad2,1 / meccs (17 lap, 8 meccs)
12.Valencia2,1 / meccs (17 lap, 8 meccs)
13.Deportivo La Coruna2,0 / meccs (18 lap, 9 meccs)
14.Athletic Club2,0 / meccs (12 lap, 6 meccs)
15.Alaves1,8 / meccs (14 lap, 8 meccs)
16.Celta Vigo1,8 / meccs (14 lap, 8 meccs)
17.Villarreal1,8 / meccs (14 lap, 8 meccs)
18.Real Betis1,5 / meccs (12 lap, 8 meccs)
19.Barcelona1,3 / meccs (10 lap, 8 meccs)
20.Levante1,3 / meccs (10 lap, 8 meccs)
Legtöbb piros lap (meccsenként)
1.Getafe0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
2.Real Sociedad0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
3.Sevilla0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
4.Deportivo La Coruna0,33 / meccs (3 lap, 9 meccs)
5.Rayo Vallecano0,29 / meccs (2 lap, 7 meccs)
Mind a 20 csapat
1.Getafe0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
2.Real Sociedad0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
3.Sevilla0,38 / meccs (3 lap, 8 meccs)
4.Deportivo La Coruna0,33 / meccs (3 lap, 9 meccs)
5.Rayo Vallecano0,29 / meccs (2 lap, 7 meccs)
6.Real Madrid0,25 / meccs (2 lap, 8 meccs)
7.Athletic Club0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
8.Alaves0,13 / meccs (1 lap, 8 meccs)
9.Celta Vigo0,13 / meccs (1 lap, 8 meccs)
10.Espanyol0,13 / meccs (1 lap, 8 meccs)
11.Racing Santander0,13 / meccs (1 lap, 8 meccs)
12.Atletico Madrid0,11 / meccs (1 lap, 9 meccs)
13.Elche0,11 / meccs (1 lap, 9 meccs)
14.Barcelona0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
15.Levante0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
16.Malaga0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
17.Osasuna0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
18.Real Betis0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
19.Valencia0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
20.Villarreal0,00 / meccs (0 lap, 8 meccs)
Nyers lapszám a szolgáltató csapatstatisztikájából — nem fogadási (büntetőpontos) lapszám. A második sárgás kiállítás 2 sárgának és 1 pirosnak számít; az edzői és kispados lapok is benne vannak. A szolgáltató ezt naponta kb. kétszer frissíti, ezért a legutóbbi forduló hiányozhat: a lapszám melletti meccsszám ehhez az adathoz tartozik, és eltérhet a tabelláétól.
Szögletek
A szögletadat utolsó sikeres frissítése: okt. 17. 22:10
Legtöbb saját szöglet (meccsenként)
1.Barcelona7,3 / meccs(66 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Sociedad7,3 / meccs(58 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Real Madrid7,1 / meccs(57 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Villarreal7,1 / meccs(64 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Atletico Madrid6,3 / meccs(57 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
1.Barcelona7,3 / meccs(66 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Sociedad7,3 / meccs(58 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Real Madrid7,1 / meccs(57 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Villarreal7,1 / meccs(64 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Atletico Madrid6,3 / meccs(57 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
6.Athletic Club6,2 / meccs(37 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
7.Malaga5,8 / meccs(46 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
8.Rayo Vallecano5,3 / meccs(37 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
9.Deportivo La Coruna5,2 / meccs(47 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
10.Real Betis4,8 / meccs(43 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
11.Racing Santander4,8 / meccs(38 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
12.Elche4,6 / meccs(41 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
13.Valencia4,3 / meccs(34 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
14.Alaves3,8 / meccs(30 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
15.Getafe3,8 / meccs(30 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
16.Levante3,5 / meccs(28 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
17.Celta Vigo3,1 / meccs(25 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
18.Osasuna3,1 / meccs(25 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
19.Sevilla3,1 / meccs(25 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
20.Espanyol2,3 / meccs(21 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
Legtöbb ellenfél-szöglet a meccsein (meccsenként)
1.Racing Santander8,4 / meccs(67 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Betis6,4 / meccs(58 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Rayo Vallecano6,1 / meccs(43 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Alaves5,8 / meccs(46 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Getafe5,8 / meccs(46 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
1.Racing Santander8,4 / meccs(67 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Betis6,4 / meccs(58 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Rayo Vallecano6,1 / meccs(43 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Alaves5,8 / meccs(46 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Getafe5,8 / meccs(46 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
6.Deportivo La Coruna5,4 / meccs(49 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
7.Espanyol5,4 / meccs(49 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
8.Levante5,0 / meccs(40 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
9.Osasuna5,0 / meccs(40 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
10.Real Sociedad5,0 / meccs(40 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
11.Malaga4,9 / meccs(39 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
12.Athletic Club4,8 / meccs(29 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
13.Celta Vigo4,8 / meccs(38 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
14.Elche4,7 / meccs(42 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
15.Villarreal4,4 / meccs(40 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
16.Valencia4,3 / meccs(34 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
17.Real Madrid4,0 / meccs(32 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
18.Sevilla3,8 / meccs(30 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
19.Atletico Madrid2,8 / meccs(25 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
20.Barcelona2,4 / meccs(22 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
Legtöbb összes szöglet a meccsein (meccsenként)
1.Racing Santander13,1 / meccs(105 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Sociedad12,3 / meccs(98 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Villarreal11,6 / meccs(104 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Rayo Vallecano11,4 / meccs(80 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Real Betis11,2 / meccs(101 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
1.Racing Santander13,1 / meccs(105 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
2.Real Sociedad12,3 / meccs(98 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
3.Villarreal11,6 / meccs(104 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
4.Rayo Vallecano11,4 / meccs(80 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
5.Real Betis11,2 / meccs(101 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
6.Real Madrid11,1 / meccs(89 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
7.Athletic Club11,0 / meccs(66 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
8.Deportivo La Coruna10,7 / meccs(96 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
9.Malaga10,6 / meccs(85 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
10.Barcelona9,8 / meccs(88 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
11.Alaves9,5 / meccs(76 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
12.Getafe9,5 / meccs(76 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
13.Elche9,2 / meccs(83 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
14.Atletico Madrid9,1 / meccs(82 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
15.Levante8,5 / meccs(68 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
16.Valencia8,5 / meccs(68 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
17.Osasuna8,1 / meccs(65 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
18.Celta Vigo7,9 / meccs(63 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
19.Espanyol7,8 / meccs(70 szöglet; 9/9 lejátszott meccsről van szögletadat)
20.Sevilla6,9 / meccs(55 szöglet; 8/8 lejátszott meccsről van szögletadat)
Szögletszám a meccsstatisztikából, az idei összes befejezett bajnoki meccsből. Egy meccs akkor számít, ha mindkét csapat szögletszáma megvan (a 0 is adat) — így a három rangsor ugyanazokból a meccsekből számol. A frissen befejezett meccseket később újra ellenőrizzük, mert a szolgáltató adata nem mindig azonnal teljes.