Ligue 1 tabella

A 2026/27 szezon tabellája és csapat-rangsorai — a teljes bajnokság, csak az idei bajnoki meccsekből. A tabella a megnyitáskor frissül; az utolsó sikeres frissítés ideje a táblázat felett látszik.

Ligue 1 · 2026/27 szezon · csak az idei bajnoki meccsek, a teljes bajnokság
Utolsó sikeres frissítés: okt. 17. 22:17
#CsapatMGYDVGólP
1Paris Saint Germain742114:914
2Monaco642010:514
3Lille64119:413
4Rennes641112:1013
5Lyon632111:411
6Paris FC63218:411
7Toulouse723212:119
8Stade Brestois 29622212:98
9Lorient62226:68
10Nice62225:78
11Lens621311:107
12Strasbourg721412:157
13Angers62137:107
14Marseille62049:86
15Le Mans713310:156
16Auxerre62048:166
17Estac Troyes61144:134
18Le Havre60244:82
Legtöbb lőtt gól (meccsenként)
  1. 1. Paris Saint Germain 2,0 / meccs (14 gól, 7 meccs)
  2. 2. Rennes 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  3. 3. Stade Brestois 29 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  4. 4. Lens 1,8 / meccs (11 gól, 6 meccs)
  5. 5. Lyon 1,8 / meccs (11 gól, 6 meccs)
Mind a 18 csapat
  1. 1. Paris Saint Germain 2,0 / meccs (14 gól, 7 meccs)
  2. 2. Rennes 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  3. 3. Stade Brestois 29 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  4. 4. Lens 1,8 / meccs (11 gól, 6 meccs)
  5. 5. Lyon 1,8 / meccs (11 gól, 6 meccs)
  6. 6. Strasbourg 1,7 / meccs (12 gól, 7 meccs)
  7. 7. Toulouse 1,7 / meccs (12 gól, 7 meccs)
  8. 8. Monaco 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
  9. 9. Lille 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  10. 10. Marseille 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  11. 11. Le Mans 1,4 / meccs (10 gól, 7 meccs)
  12. 12. Auxerre 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  13. 13. Paris FC 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  14. 14. Angers 1,2 / meccs (7 gól, 6 meccs)
  15. 15. Lorient 1,0 / meccs (6 gól, 6 meccs)
  16. 16. Nice 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  17. 17. Estac Troyes 0,7 / meccs (4 gól, 6 meccs)
  18. 18. Le Havre 0,7 / meccs (4 gól, 6 meccs)
Legtöbb kapott gól (meccsenként)
  1. 1. Auxerre 2,7 / meccs (16 gól, 6 meccs)
  2. 2. Estac Troyes 2,2 / meccs (13 gól, 6 meccs)
  3. 3. Le Mans 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  4. 4. Strasbourg 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  5. 5. Angers 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
Mind a 18 csapat
  1. 1. Auxerre 2,7 / meccs (16 gól, 6 meccs)
  2. 2. Estac Troyes 2,2 / meccs (13 gól, 6 meccs)
  3. 3. Le Mans 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  4. 4. Strasbourg 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  5. 5. Angers 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
  6. 6. Lens 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
  7. 7. Rennes 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
  8. 8. Toulouse 1,6 / meccs (11 gól, 7 meccs)
  9. 9. Stade Brestois 29 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  10. 10. Le Havre 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  11. 11. Marseille 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  12. 12. Paris Saint Germain 1,3 / meccs (9 gól, 7 meccs)
  13. 13. Nice 1,2 / meccs (7 gól, 6 meccs)
  14. 14. Lorient 1,0 / meccs (6 gól, 6 meccs)
  15. 15. Monaco 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  16. 16. Lille 0,7 / meccs (4 gól, 6 meccs)
  17. 17. Lyon 0,7 / meccs (4 gól, 6 meccs)
  18. 18. Paris FC 0,7 / meccs (4 gól, 6 meccs)
Döntetlenek aránya — összesen
  1. 1. Le Mans 43% (3 / 7 meccs)
  2. 2. Toulouse 43% (3 / 7 meccs)
  3. 3. Le Havre 33% (2 / 6 meccs)
  4. 4. Lorient 33% (2 / 6 meccs)
  5. 5. Lyon 33% (2 / 6 meccs)
Mind a 18 csapat
  1. 1. Le Mans 43% (3 / 7 meccs)
  2. 2. Toulouse 43% (3 / 7 meccs)
  3. 3. Le Havre 33% (2 / 6 meccs)
  4. 4. Lorient 33% (2 / 6 meccs)
  5. 5. Lyon 33% (2 / 6 meccs)
  6. 6. Monaco 33% (2 / 6 meccs)
  7. 7. Nice 33% (2 / 6 meccs)
  8. 8. Paris FC 33% (2 / 6 meccs)
  9. 9. Stade Brestois 29 33% (2 / 6 meccs)
  10. 10. Paris Saint Germain 29% (2 / 7 meccs)
  11. 11. Angers 17% (1 / 6 meccs)
  12. 12. Estac Troyes 17% (1 / 6 meccs)
  13. 13. Lens 17% (1 / 6 meccs)
  14. 14. Lille 17% (1 / 6 meccs)
  15. 15. Rennes 17% (1 / 6 meccs)
  16. 16. Strasbourg 14% (1 / 7 meccs)
  17. 17. Auxerre 0% (0 / 6 meccs)
  18. 18. Marseille 0% (0 / 6 meccs)
Döntetlenek aránya — hazai pályán
  1. 1. Le Mans 50% (2 / 4 meccs)
  2. 2. Nice 50% (2 / 4 meccs)
  3. 3. Estac Troyes 33% (1 / 3 meccs)
  4. 4. Le Havre 33% (1 / 3 meccs)
  5. 5. Lille 33% (1 / 3 meccs)
Mind a 18 csapat
  1. 1. Le Mans 50% (2 / 4 meccs)
  2. 2. Nice 50% (2 / 4 meccs)
  3. 3. Estac Troyes 33% (1 / 3 meccs)
  4. 4. Le Havre 33% (1 / 3 meccs)
  5. 5. Lille 33% (1 / 3 meccs)
  6. 6. Lorient 33% (1 / 3 meccs)
  7. 7. Lyon 33% (1 / 3 meccs)
  8. 8. Monaco 33% (1 / 3 meccs)
  9. 9. Paris FC 33% (1 / 3 meccs)
  10. 10. Stade Brestois 29 33% (1 / 3 meccs)
  11. 11. Strasbourg 33% (1 / 3 meccs)
  12. 12. Rennes 25% (1 / 4 meccs)
  13. 13. Angers 0% (0 / 3 meccs)
  14. 14. Auxerre 0% (0 / 3 meccs)
  15. 15. Lens 0% (0 / 3 meccs)
  16. 16. Marseille 0% (0 / 3 meccs)
  17. 17. Paris Saint Germain 0% (0 / 2 meccs)
  18. 18. Toulouse 0% (0 / 3 meccs)
Döntetlenek aránya — vendégként
  1. 1. Toulouse 75% (3 / 4 meccs)
  2. 2. Paris Saint Germain 40% (2 / 5 meccs)
  3. 3. Angers 33% (1 / 3 meccs)
  4. 4. Le Havre 33% (1 / 3 meccs)
  5. 5. Le Mans 33% (1 / 3 meccs)
Mind a 18 csapat
  1. 1. Toulouse 75% (3 / 4 meccs)
  2. 2. Paris Saint Germain 40% (2 / 5 meccs)
  3. 3. Angers 33% (1 / 3 meccs)
  4. 4. Le Havre 33% (1 / 3 meccs)
  5. 5. Le Mans 33% (1 / 3 meccs)
  6. 6. Lens 33% (1 / 3 meccs)
  7. 7. Lorient 33% (1 / 3 meccs)
  8. 8. Lyon 33% (1 / 3 meccs)
  9. 9. Monaco 33% (1 / 3 meccs)
  10. 10. Paris FC 33% (1 / 3 meccs)
  11. 11. Stade Brestois 29 33% (1 / 3 meccs)
  12. 12. Auxerre 0% (0 / 3 meccs)
  13. 13. Estac Troyes 0% (0 / 3 meccs)
  14. 14. Lille 0% (0 / 3 meccs)
  15. 15. Marseille 0% (0 / 3 meccs)
  16. 16. Nice 0% (0 / 2 meccs)
  17. 17. Rennes 0% (0 / 2 meccs)
  18. 18. Strasbourg 0% (0 / 4 meccs)
Tájékoztató: a döntetlent nehéz előre jelezni — az idei arány nem jóslat. Szezon elején kevés a meccs, ezért a sorrend még sokat változhat; a meccsszám minden érték mellett ott van.
Lapok — sárga és piros külön
A lap-rangsor betöltése…
Szögletek
A szöglet-rangsor betöltése…