Premier League tabella

A 2026/27 szezon tabellája és csapat-rangsorai — a teljes bajnokság, csak az idei bajnoki meccsekből. A tabella a megnyitáskor frissül; az utolsó sikeres frissítés ideje a táblázat felett látszik.

Premier League · 2026/27 szezon · csak az idei bajnoki meccsek, a teljes bajnokság
Utolsó sikeres frissítés: okt. 17. 22:02
#CsapatMGYDVGólP
1Manchester City770019:721
2Arsenal650110:515
3Brighton641118:513
4Chelsea741217:1313
5Liverpool73319:812
6Brentford724113:810
7Everton72418:710
8Leeds62318:59
9Hull City72328:79
10Ipswich730411:159
11Newcastle722310:148
12Aston Villa72237:118
13Crystal Palace62139:127
14Manchester United61329:96
15Coventry62045:116
16Fulham71247:105
17Nottingham Forest61235:85
18Sunderland61146:124
19Bournemouth60337:133
20Tottenham60333:93
Legtöbb lőtt gól (meccsenként)
  1. 1. Brighton 3,0 / meccs (18 gól, 6 meccs)
  2. 2. Manchester City 2,7 / meccs (19 gól, 7 meccs)
  3. 3. Chelsea 2,4 / meccs (17 gól, 7 meccs)
  4. 4. Brentford 1,9 / meccs (13 gól, 7 meccs)
  5. 5. Arsenal 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Brighton 3,0 / meccs (18 gól, 6 meccs)
  2. 2. Manchester City 2,7 / meccs (19 gól, 7 meccs)
  3. 3. Chelsea 2,4 / meccs (17 gól, 7 meccs)
  4. 4. Brentford 1,9 / meccs (13 gól, 7 meccs)
  5. 5. Arsenal 1,7 / meccs (10 gól, 6 meccs)
  6. 6. Ipswich 1,6 / meccs (11 gól, 7 meccs)
  7. 7. Crystal Palace 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  8. 8. Manchester United 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  9. 9. Newcastle 1,4 / meccs (10 gól, 7 meccs)
  10. 10. Leeds 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  11. 11. Liverpool 1,3 / meccs (9 gól, 7 meccs)
  12. 12. Bournemouth 1,2 / meccs (7 gól, 6 meccs)
  13. 13. Everton 1,1 / meccs (8 gól, 7 meccs)
  14. 14. Hull City 1,1 / meccs (8 gól, 7 meccs)
  15. 15. Aston Villa 1,0 / meccs (7 gól, 7 meccs)
  16. 16. Fulham 1,0 / meccs (7 gól, 7 meccs)
  17. 17. Sunderland 1,0 / meccs (6 gól, 6 meccs)
  18. 18. Coventry 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  19. 19. Nottingham Forest 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  20. 20. Tottenham 0,5 / meccs (3 gól, 6 meccs)
Legtöbb kapott gól (meccsenként)
  1. 1. Bournemouth 2,2 / meccs (13 gól, 6 meccs)
  2. 2. Ipswich 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  3. 3. Newcastle 2,0 / meccs (14 gól, 7 meccs)
  4. 4. Crystal Palace 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  5. 5. Sunderland 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Bournemouth 2,2 / meccs (13 gól, 6 meccs)
  2. 2. Ipswich 2,1 / meccs (15 gól, 7 meccs)
  3. 3. Newcastle 2,0 / meccs (14 gól, 7 meccs)
  4. 4. Crystal Palace 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  5. 5. Sunderland 2,0 / meccs (12 gól, 6 meccs)
  6. 6. Chelsea 1,9 / meccs (13 gól, 7 meccs)
  7. 7. Coventry 1,8 / meccs (11 gól, 6 meccs)
  8. 8. Aston Villa 1,6 / meccs (11 gól, 7 meccs)
  9. 9. Manchester United 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  10. 10. Tottenham 1,5 / meccs (9 gól, 6 meccs)
  11. 11. Fulham 1,4 / meccs (10 gól, 7 meccs)
  12. 12. Nottingham Forest 1,3 / meccs (8 gól, 6 meccs)
  13. 13. Brentford 1,1 / meccs (8 gól, 7 meccs)
  14. 14. Liverpool 1,1 / meccs (8 gól, 7 meccs)
  15. 15. Everton 1,0 / meccs (7 gól, 7 meccs)
  16. 16. Hull City 1,0 / meccs (7 gól, 7 meccs)
  17. 17. Manchester City 1,0 / meccs (7 gól, 7 meccs)
  18. 18. Arsenal 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  19. 19. Brighton 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
  20. 20. Leeds 0,8 / meccs (5 gól, 6 meccs)
Döntetlenek aránya — összesen
  1. 1. Brentford 57% (4 / 7 meccs)
  2. 2. Everton 57% (4 / 7 meccs)
  3. 3. Bournemouth 50% (3 / 6 meccs)
  4. 4. Leeds 50% (3 / 6 meccs)
  5. 5. Manchester United 50% (3 / 6 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Brentford 57% (4 / 7 meccs)
  2. 2. Everton 57% (4 / 7 meccs)
  3. 3. Bournemouth 50% (3 / 6 meccs)
  4. 4. Leeds 50% (3 / 6 meccs)
  5. 5. Manchester United 50% (3 / 6 meccs)
  6. 6. Tottenham 50% (3 / 6 meccs)
  7. 7. Hull City 43% (3 / 7 meccs)
  8. 8. Liverpool 43% (3 / 7 meccs)
  9. 9. Nottingham Forest 33% (2 / 6 meccs)
  10. 10. Aston Villa 29% (2 / 7 meccs)
  11. 11. Fulham 29% (2 / 7 meccs)
  12. 12. Newcastle 29% (2 / 7 meccs)
  13. 13. Brighton 17% (1 / 6 meccs)
  14. 14. Crystal Palace 17% (1 / 6 meccs)
  15. 15. Sunderland 17% (1 / 6 meccs)
  16. 16. Chelsea 14% (1 / 7 meccs)
  17. 17. Arsenal 0% (0 / 6 meccs)
  18. 18. Coventry 0% (0 / 6 meccs)
  19. 19. Ipswich 0% (0 / 7 meccs)
  20. 20. Manchester City 0% (0 / 7 meccs)
Döntetlenek aránya — hazai pályán
  1. 1. Bournemouth 67% (2 / 3 meccs)
  2. 2. Hull City 67% (2 / 3 meccs)
  3. 3. Leeds 67% (2 / 3 meccs)
  4. 4. Liverpool 67% (2 / 3 meccs)
  5. 5. Newcastle 50% (2 / 4 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Bournemouth 67% (2 / 3 meccs)
  2. 2. Hull City 67% (2 / 3 meccs)
  3. 3. Leeds 67% (2 / 3 meccs)
  4. 4. Liverpool 67% (2 / 3 meccs)
  5. 5. Newcastle 50% (2 / 4 meccs)
  6. 6. Aston Villa 33% (1 / 3 meccs)
  7. 7. Brighton 33% (1 / 3 meccs)
  8. 8. Chelsea 33% (1 / 3 meccs)
  9. 9. Manchester United 33% (1 / 3 meccs)
  10. 10. Nottingham Forest 33% (1 / 3 meccs)
  11. 11. Tottenham 33% (1 / 3 meccs)
  12. 12. Brentford 25% (1 / 4 meccs)
  13. 13. Everton 25% (1 / 4 meccs)
  14. 14. Fulham 25% (1 / 4 meccs)
  15. 15. Arsenal 0% (0 / 3 meccs)
  16. 16. Coventry 0% (0 / 3 meccs)
  17. 17. Crystal Palace 0% (0 / 3 meccs)
  18. 18. Ipswich 0% (0 / 3 meccs)
  19. 19. Manchester City 0% (0 / 4 meccs)
  20. 20. Sunderland 0% (0 / 3 meccs)
Döntetlenek aránya — vendégként
  1. 1. Brentford 100% (3 / 3 meccs)
  2. 2. Everton 100% (3 / 3 meccs)
  3. 3. Manchester United 67% (2 / 3 meccs)
  4. 4. Tottenham 67% (2 / 3 meccs)
  5. 5. Bournemouth 33% (1 / 3 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Brentford 100% (3 / 3 meccs)
  2. 2. Everton 100% (3 / 3 meccs)
  3. 3. Manchester United 67% (2 / 3 meccs)
  4. 4. Tottenham 67% (2 / 3 meccs)
  5. 5. Bournemouth 33% (1 / 3 meccs)
  6. 6. Crystal Palace 33% (1 / 3 meccs)
  7. 7. Fulham 33% (1 / 3 meccs)
  8. 8. Leeds 33% (1 / 3 meccs)
  9. 9. Nottingham Forest 33% (1 / 3 meccs)
  10. 10. Sunderland 33% (1 / 3 meccs)
  11. 11. Aston Villa 25% (1 / 4 meccs)
  12. 12. Hull City 25% (1 / 4 meccs)
  13. 13. Liverpool 25% (1 / 4 meccs)
  14. 14. Arsenal 0% (0 / 3 meccs)
  15. 15. Brighton 0% (0 / 3 meccs)
  16. 16. Chelsea 0% (0 / 4 meccs)
  17. 17. Coventry 0% (0 / 3 meccs)
  18. 18. Ipswich 0% (0 / 4 meccs)
  19. 19. Manchester City 0% (0 / 3 meccs)
  20. 20. Newcastle 0% (0 / 3 meccs)
Tájékoztató: a döntetlent nehéz előre jelezni — az idei arány nem jóslat. Szezon elején kevés a meccs, ezért a sorrend még sokat változhat; a meccsszám minden érték mellett ott van.
Lapok — sárga és piros külön
A lapadat utolsó sikeres frissítése: okt. 17. 22:06
Legtöbb sárga lap (meccsenként)
  1. 1. Hull City 3,0 / meccs (21 lap, 7 meccs)
  2. 2. Bournemouth 3,0 / meccs (18 lap, 6 meccs)
  3. 3. Brentford 2,7 / meccs (19 lap, 7 meccs)
  4. 4. Liverpool 2,7 / meccs (19 lap, 7 meccs)
  5. 5. Nottingham Forest 2,5 / meccs (15 lap, 6 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Hull City 3,0 / meccs (21 lap, 7 meccs)
  2. 2. Bournemouth 3,0 / meccs (18 lap, 6 meccs)
  3. 3. Brentford 2,7 / meccs (19 lap, 7 meccs)
  4. 4. Liverpool 2,7 / meccs (19 lap, 7 meccs)
  5. 5. Nottingham Forest 2,5 / meccs (15 lap, 6 meccs)
  6. 6. Brighton 2,2 / meccs (13 lap, 6 meccs)
  7. 7. Newcastle 2,2 / meccs (13 lap, 6 meccs)
  8. 8. Aston Villa 2,0 / meccs (12 lap, 6 meccs)
  9. 9. Fulham 2,0 / meccs (12 lap, 6 meccs)
  10. 10. Ipswich 2,0 / meccs (12 lap, 6 meccs)
  11. 11. Sunderland 2,0 / meccs (12 lap, 6 meccs)
  12. 12. Chelsea 1,9 / meccs (13 lap, 7 meccs)
  13. 13. Leeds 1,8 / meccs (11 lap, 6 meccs)
  14. 14. Everton 1,7 / meccs (12 lap, 7 meccs)
  15. 15. Manchester United 1,7 / meccs (10 lap, 6 meccs)
  16. 16. Arsenal 1,3 / meccs (8 lap, 6 meccs)
  17. 17. Crystal Palace 1,3 / meccs (8 lap, 6 meccs)
  18. 18. Tottenham 1,3 / meccs (8 lap, 6 meccs)
  19. 19. Manchester City 1,3 / meccs (9 lap, 7 meccs)
  20. 20. Coventry 0,8 / meccs (5 lap, 6 meccs)
Legtöbb piros lap (meccsenként)
  1. 1. Brentford 0,29 / meccs (2 lap, 7 meccs)
  2. 2. Aston Villa 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  3. 3. Brighton 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  4. 4. Coventry 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  5. 5. Crystal Palace 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Brentford 0,29 / meccs (2 lap, 7 meccs)
  2. 2. Aston Villa 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  3. 3. Brighton 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  4. 4. Coventry 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  5. 5. Crystal Palace 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  6. 6. Ipswich 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  7. 7. Sunderland 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  8. 8. Tottenham 0,17 / meccs (1 lap, 6 meccs)
  9. 9. Liverpool 0,14 / meccs (1 lap, 7 meccs)
  10. 10. Manchester City 0,14 / meccs (1 lap, 7 meccs)
  11. 11. Arsenal 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  12. 12. Bournemouth 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  13. 13. Chelsea 0,00 / meccs (0 lap, 7 meccs)
  14. 14. Everton 0,00 / meccs (0 lap, 7 meccs)
  15. 15. Fulham 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  16. 16. Hull City 0,00 / meccs (0 lap, 7 meccs)
  17. 17. Leeds 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  18. 18. Manchester United 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  19. 19. Newcastle 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
  20. 20. Nottingham Forest 0,00 / meccs (0 lap, 6 meccs)
Nyers lapszám a szolgáltató csapatstatisztikájából — nem fogadási (büntetőpontos) lapszám. A második sárgás kiállítás 2 sárgának és 1 pirosnak számít; az edzői és kispados lapok is benne vannak. A szolgáltató ezt naponta kb. kétszer frissíti, ezért a legutóbbi forduló hiányozhat: a lapszám melletti meccsszám ehhez az adathoz tartozik, és eltérhet a tabelláétól.
Szögletek
A szögletadat utolsó sikeres frissítése: okt. 17. 22:02
Legtöbb saját szöglet (meccsenként)
  1. 1. Tottenham 7,0 / meccs(42 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Manchester United 6,7 / meccs(40 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Fulham 6,1 / meccs(43 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Chelsea 5,9 / meccs(41 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Manchester City 5,6 / meccs(39 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Tottenham 7,0 / meccs(42 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Manchester United 6,7 / meccs(40 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Fulham 6,1 / meccs(43 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Chelsea 5,9 / meccs(41 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Manchester City 5,6 / meccs(39 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  6. 6. Brighton 5,3 / meccs(32 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  7. 7. Everton 5,1 / meccs(36 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  8. 8. Liverpool 4,9 / meccs(34 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  9. 9. Arsenal 4,7 / meccs(28 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  10. 10. Bournemouth 4,7 / meccs(28 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  11. 11. Newcastle 4,6 / meccs(32 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  12. 12. Sunderland 4,5 / meccs(27 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  13. 13. Leeds 4,3 / meccs(26 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  14. 14. Nottingham Forest 4,2 / meccs(25 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  15. 15. Brentford 3,9 / meccs(27 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  16. 16. Hull City 3,7 / meccs(26 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  17. 17. Coventry 3,7 / meccs(22 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  18. 18. Ipswich 3,3 / meccs(23 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  19. 19. Aston Villa 3,1 / meccs(22 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  20. 20. Crystal Palace 2,8 / meccs(17 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
Legtöbb ellenfél-szöglet a meccsein (meccsenként)
  1. 1. Hull City 6,6 / meccs(46 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Chelsea 5,4 / meccs(38 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Crystal Palace 5,3 / meccs(32 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Newcastle 5,3 / meccs(37 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Brentford 5,1 / meccs(36 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Hull City 6,6 / meccs(46 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Chelsea 5,4 / meccs(38 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Crystal Palace 5,3 / meccs(32 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Newcastle 5,3 / meccs(37 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Brentford 5,1 / meccs(36 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  6. 6. Everton 5,1 / meccs(36 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  7. 7. Brighton 5,0 / meccs(30 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  8. 8. Coventry 4,8 / meccs(29 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  9. 9. Ipswich 4,7 / meccs(33 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  10. 10. Nottingham Forest 4,7 / meccs(28 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  11. 11. Tottenham 4,5 / meccs(27 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  12. 12. Liverpool 4,4 / meccs(31 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  13. 13. Leeds 4,3 / meccs(26 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  14. 14. Aston Villa 4,3 / meccs(30 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  15. 15. Fulham 4,3 / meccs(30 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  16. 16. Sunderland 4,2 / meccs(25 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  17. 17. Manchester City 4,1 / meccs(29 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  18. 18. Bournemouth 4,0 / meccs(24 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  19. 19. Manchester United 3,8 / meccs(23 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  20. 20. Arsenal 3,3 / meccs(20 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
Legtöbb összes szöglet a meccsein (meccsenként)
  1. 1. Tottenham 11,5 / meccs(69 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Chelsea 11,3 / meccs(79 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Manchester United 10,5 / meccs(63 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Fulham 10,4 / meccs(73 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Brighton 10,3 / meccs(62 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
Mind a 20 csapat
  1. 1. Tottenham 11,5 / meccs(69 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  2. 2. Chelsea 11,3 / meccs(79 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  3. 3. Manchester United 10,5 / meccs(63 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  4. 4. Fulham 10,4 / meccs(73 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  5. 5. Brighton 10,3 / meccs(62 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  6. 6. Everton 10,3 / meccs(72 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  7. 7. Hull City 10,3 / meccs(72 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  8. 8. Newcastle 9,9 / meccs(69 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  9. 9. Manchester City 9,7 / meccs(68 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  10. 10. Liverpool 9,3 / meccs(65 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  11. 11. Brentford 9,0 / meccs(63 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  12. 12. Nottingham Forest 8,8 / meccs(53 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  13. 13. Bournemouth 8,7 / meccs(52 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  14. 14. Leeds 8,7 / meccs(52 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  15. 15. Sunderland 8,7 / meccs(52 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  16. 16. Coventry 8,5 / meccs(51 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  17. 17. Crystal Palace 8,2 / meccs(49 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  18. 18. Ipswich 8,0 / meccs(56 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
  19. 19. Arsenal 8,0 / meccs(48 szöglet; 6/6 lejátszott meccsről van szögletadat)
  20. 20. Aston Villa 7,4 / meccs(52 szöglet; 7/7 lejátszott meccsről van szögletadat)
Szögletszám a meccsstatisztikából, az idei összes befejezett bajnoki meccsből. Egy meccs akkor számít, ha mindkét csapat szögletszáma megvan (a 0 is adat) — így a három rangsor ugyanazokból a meccsekből számol. A frissen befejezett meccseket később újra ellenőrizzük, mert a szolgáltató adata nem mindig azonnal teljes.